Piwa marki Namysłów warzone są jedynie w browarze w Namysłowie – jest to browar regionalny, jeden z najstarszych działających w Polsce. Jego tradycje sięgają tu XIV wieku. Pierwsza wzmianka o jego istnieniu datowana jest na 1321 rok. Na terenie browaru położony jest średniowieczny warowny zamek, co czyni  browar unikalnym miejscem w skali całego kraju.
Obecnie pod marką Namysłów znajdziemy dwa piwne warianty – Pils oraz Ciemne typu Irlandzkiego. Wszystkie piwa marki Namysłów warzone są na bazie naturalnych składników, a proces fermentacji przebiega w tradycyjnych otwartych kadziach fermentacyjnych. Piwo warzone w ten sposób jest znane z tradycyjnego smaku i wyróżnia się wśród innych produktów niepowtarzalnym charakterem i autentyczną piwną duszą.
Namysłów jest marką autentyczną, otwartą, godną zaufania. Stoi za nią regionalne pochodzenie, szeroko udokumentowana kilkusetletnia historia oraz utrzymywane tradycyjne metody warzenia (otwarte kadzie fermentacyjne). Marka Namysłów została stworzona dla ludzi potrafiących docenić rzeczy wyjątkowe, powstające z pasji, bez chodzenia na skróty.Rodzaje piwa.
Wybierz piwo, aby sprawdzić skład i wartości odżywcze.


RODZAJE OPAKOWAŃ

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.