Zimowa edycja piwa Żywiec

Żywiec wprowadził właśnie na rynek limitowaną edycję puszek. Wyjątkowy design opakowań nawiązuje do wzorów świątecznych swetrów. Trwa również facebookowy konkurs Żywca.
Na rynek trafiła właśnie limitowana edycja zimowej puszki piwa Żywiec. Grafika opakowania opiera się na motywie „Ugly Christmas Sweater” – popularnego trendu ubierania się w grudniu w świąteczne swetry. Wzory bywają różne, ale ich cel jest zawsze jeden – wywołanie uśmiechu i dobrej zabawy. Bazując na tym motywie puszka z limitowanej edycji, została „ubrana” w teksturę dzierganych swetrów wykorzystując kolorystykę marki i tańczącą parę jako element wzoru nawiązując do zabawowego sposobu spędzania świąt.
– Chociaż grudzień to najbardziej zabiegany miesiąc w kalendarzu, zapewne każdy z nas, ubrany w zabawny świąteczny sweter, spotka się z przyjaciółmi – mówi Ewa Stefanowicz, Junior BTL Manager Marki Żywiec. – Swoim zimowym opakowaniem Żywiec idealnie dopasowuje się do tych spotkań – kolorystyka puszki kojarzy się z zimową aurą, a tańcząca para zachęca do zabawy – dodaje Stefanowicz.
Puszka 550 ml Żywiec Jasne Pełne w zimowej szacie graficznej dostępna jest w sieci sklepów Biedronka do wyczerpania zapasów.
To nie wszystko, co dla swoich fanów przygotowała marka – na profilu marki na Facebooku (https://poststickersapps.com/custom/2021/ZywiecWazneZRazem/) trwa właśnie świąteczny konkurs. Aby, wziąć w nim udział wystarczy w poście konkursowym odpowiedzieć na pytanie „Z kim, gdzie i jak lubisz Ż najbardziej?”. W konkursie codziennie do wygrania są świąteczne bluzy Żywca oraz karty podarunkowe Allegro. Akcja trwa do 24 grudnia br.

Projekt puszki przygotowała agencja JUST. Działania w kanale digital i mediach społecznościowych Feeders. Wsparcie PR zapewnia agencja HOPE.

***
Żywiec to największa marka w segmencie Premium w Polsce. O silnej pozycji Żywca decydują najwyższa jakość podkreślana w każdym obszarze prowadzonych działań i przywiązanie do tradycyjnej receptury – Żywiec powstaje wyłącznie z 3 składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej górskiej wody. Piwo Żywiec jest warzone od zawsze tylko w jednym miejscu na świecie – Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu. W 2006 roku w hołdzie Żywcowi powstało muzeum, którego podwoje corocznie odwiedza ponad 100 tys. gości. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, m.in. cieszącą się olbrzymim zainteresowaniem trasę koncertową Męskie Granie. Symbol piwa, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku. W rankingu „Najmocniejsze Polskie Marki 2016” przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita marka Żywiec zdobyła pierwsze miejsce w kategorii napojów alkoholowych.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.