Ż się mnoży, kiedy się je dzieli – Żywiec startuje z nową kampanią reklamową

Żywiec od lat zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne. W dobie pandemii powraca z kampanią reklamową, która namawia do cieszenia się z Ż oraz relacjami z bliskimi, tak przecież ważnymi w dzisiejszych czasach. Nowe spoty można oglądać w telewizji i internecie od 15 marca.

„Kuraż bez Ż to tylko kura”, „Nie trzymaj Ż w garażu” oraz „Jest Ż i gitara” – oto hasła pojawiające się w najnowszej kampanii reklamowej Żywca. Marka z typowym dla siebie poczuciem humoru postanowiła przynieść odrobinę optymizmu w tych niełatwych miesiącach. Kampania podkreśla także wagę relacji międzyludzkich, którą wyraża w haśle: „Ż się mnoży, kiedy się je dzieli”.

W Żywcu od lat dzielimy się z naszymi konsumentami apetytem na życie. Wierzymy, że można cieszyć się każdym dniem, także w towarzyszących nam właśnie momentach niepewności. Jesteśmy przekonani, że teraz tym bardziej warto doceniać Ż i pielęgnować relacje z najbliższymi i do tego właśnie zachęca nasza najnowsza kampania.

Aleksandra Pankowska Brand Manager Marki Żywiec

Nowe spoty można oglądać od 15 marca w stacjach ogólnopolskich i tematycznych oraz w internecie. Oprócz kampanii telewizyjnej zaplanowano również działania w mediach społecznościowych i serwisach VOD.

Za komunikację ATL oraz działania w kanale digital i w mediach społecznościowych odpowiada 2012 Agency. Reżyserem spotu jest Bartłomiej Ignaciuk, produkcją zajął się Opus Film. Media planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia agencja HOPE.

https://www.youtube.com/watch?v=RMVj8TIO2hM

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.