Trasa koncertowa Męskie Granie powraca już po raz szósty!

Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, którego sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się
27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu — 29 sierpnia.

W tym roku formuła Męskiego Grania po raz kolejny zyska nowy, bliższy odbiorcom wymiar. Tegoroczna idea wydarzenia „Moje Miasto” oddaje ducha miasta, docenia miejskość oraz lokalną społeczność. Trasa koncertowa poprzez wyjątkowe lokalizacje koncertów, miejskie atrakcje, a także repertuar artystów odwołujących się w swojej twórczości do miast staje się nieodłączną częścią współczesnej tkanki miejskiej, będąc jednocześnie zjawiskiem kultury w najlepszym wydaniu.

Każdy koncert podczas Męskiego Grania to niezapomniane doświadczenie muzyczne dzięki pieczołowicie dobranym, najlepszym artystom z praktycznie każdej strony sceny muzycznej. To eklektyczne brzmienia, międzypokoleniowe zderzenia oraz niesamowita energia jaką tworzy publiczność wraz z artystami.
W tym roku trasa koncertowa obejmie sześć miast: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawę, a wielki finał odbędzie się w Żywcu.

Męskie Granie od samego początku było nierozerwalnie związane z miastem, dlatego w tym roku chcieliśmy jeszcze bardziej podkreślić niesamowity duch miasta — mówi Izabela Głodek, dyrektor marki Żywiec i Cydr. — Jak co roku lokalizacje, w których odbędą się koncerty, fascynują same w sobie, a kiedy wypełni je muzyka i ludzie, staną się pulsującym energią centrum miasta.

Pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas trasy koncertowej Męskie Granie 2015 r. zostanie ujawniona wkrótce.

Wyłącznym sponsorem Męskiego Grania 2015 jest marka Żywiec.

Tego lata Męskie Granie zagra w następujących miastach:

Kraków, 27 czerwca

Wrocław, 11 lipca

Katowice, 25 lipca

Poznań, 1 sierpnia

Warszawa, 18 sierpnia

Żywiec, 29 sierpnia


PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.