Sprzedaż biletów na Męskie Granie

Wczorajsza sprzedaż biletów nie poszła zgodnie z założeniami za co jeszcze raz bardzo przepraszamy. Pomimo zwiększenia przepustowości strony i wcześniejszego przygotowania się przez operatora biletowego na zwiększony ruch okazało się, że bilety jednocześnie próbowało kupić 72 tys. osób, co nigdy wcześniej nie mało miejsca. Spowodowało to awarię strony. Zdecydowaliśmy się na wstrzymanie sprzedaży biletów, aby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie zaistniałej sytuacji oraz ze względu na to, abyście nie musieli tracić czasu, próbując kupić bilet.  

W tej chwili pracujemy nad rozwiązaniem problemu i szukamy alternatywnych opcji sprzedaży biletów. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sytuacja z wczoraj się nie powtórzyła. Bilety na każde miasto są wciąż dostępne. O dacie i godzinie ponownego uruchomienia sprzedaży poinformujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 Przestrzegamy również przed zakupem biletów na nieoficjalnych stronach sprzedażowych. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz wejścia na koncerty! 

 Jeszcze raz prosimy, aby zapytania nt. biletów mających status „w rezerwacji” kierować bezpośrednio na meskiegranie@ebilet.pl

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.