Przedłużony termin składania projektów do Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

W odpowiedzi na liczne prośby organizacji pozarządowych zainteresowanych złożeniem wniosków w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec termin składania projektów został przedłużony. Pomysły na granty będzie można zgłaszać jeszcze przez najbliższy tydzień, do 15 października 2016 r. włącznie.

W ramach przedłużonego terminu składania wniosków lokalne organizacje pozarządowe, które zgłoszą swój pomysł na wspieranie rozwoju i tradycji lokalnej społeczności lub promocję odpowiedzialnej sprzedaży i konsumpcji alkoholu na terenie naszego miasta i okolic, mają szanse na dofinansowanie nawet do 10 tysięcy złotych. W tegorocznej edycji konkursu grantowego Grupa Żywiec przeznaczy na ten cel łącznie 45 tysięcy złotych.

Aby zgłosić projekt, należy wypełnić wniosek grantowy dostępny na stronie grupazywiec.mstasiak.devel.przeagencja.pl, a następnie wysłać go na adres fundusz@grupazywiec.pl. Organizacje zgłaszające projekty muszą pamiętać, że koszt dofinansowania pojedynczego projektu nie

powinien przekraczać 10 000 zł. Zgłoszenia do pierwszej edycji konkursu można nadsyłać przez cały wrzesień. Wyniki pierwszej edycji konkursu poznamy już w październiku tego roku, a czas na ich wcielenie życie przewidziany jest do końca kwietnia 2017 r.

Przy ocenie zgłoszonych projektów Rada Funduszu będzie brała pod uwagę przede wszystkim:

  • wpływ realizacji projektu na wspieranie rozwoju oraz tradycji społeczności lub promocję odpowiedzialnej sprzedaży i konsumpcji alkoholu na terenie danego miasta,
  • zaangażowanie mieszkańców w realizację projektu,
  • oryginalność i innowacyjność projektu,
  • możliwość kontynuacji projektu w przyszłości.

Regulamin Funduszu oraz wniosek grantowy są dostępne na stronie Grupy Żywiec.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.