Ostatnia szansa na rekrutację do „Warzelni Talentów”

Tylko do najbliższego piątku studenci mogą zgłaszać się do programu „Warzelnia Talentów” prowadzonego przez Grupę Żywiec. Firma oferuje 3-miesięczne praktyki letnie dla studentów oraz 1,5 roczne staże dla studentów i absolwentów, w trakcie których są przygotowywani do objęcia specjalistycznych stanowisk. Łącznie na kandydatów czeka 27 miejsc pracy.

Grupa Żywiec oferuje młodym, ambitnym ludziom zdobycie doświadczenia w najbardziej atrakcyjnych sektorach rynkowych: IT, finanse, sprzedaż, marketing czy produkcja. Na chętnych czekają miejsca w oddziałach firmy w Warszawie, a także w browarach w Żywcu, Warce i Elblągu. W trakcie programu stażowego firma daje możliwość rotacji pomiędzy działami, zapewniając tym samym szansę poznania różnych dziedzin i wybór najbardziej interesującej dla danego kandydata.

Od praktyk i staży zaczynali między innymi: Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu, Senior Brand Manager marki Żywiec, Kierownik ds. Personalnych dla działu sprzedaży, Młodszy Kierownik ds. Innowacji, Kierownik ds. Operacji Magazynowych w Browarze Żywiec czy Kierownik Działu Trade Marketingu.

Swoją pracę dla Grupy Żywiec zacząłem od stażu pracując w różnych działach, w tym w browarze, dziale PR i dziale inwestycji.  Później stawiałem pierwsze kroki w finansach zajmując kolejne stanowiska w tym dziale. Na dalszym etapie miałem przyjemność pełnić funkcję Dyrektora Finansowego HEINEKEN w Chorwacji, a dzisiaj pełnię funkcję Dyrektora ds. Finansowych i Członka Zarządu w Grupie Żywiec. Mój przykład pokazuje, że zawodowa przygoda często rozpoczyna się w nieprzewidywalny sposób. Dlatego uważam, że warto korzystać z możliwości jakie daje Warzelnia Talentów. To szansa pracy z ciekawymi ludźmi i realizacji  innowacyjnych, odważnych projektów, które są w stanie odwrócić rynkowe tendencje i tworzą przyszłość branży piwnej.

Piotr Nowakowski Dyrektor ds. Finansowych i Członek Zarządu Grupy Żywiec

Więcej informacji na temat programu „Warzelnia Talentów” oraz ogłoszenia dla kandydatów na konkretne stanowiska znajdują się na:
https://grupazywiec.pl//kariera/warzelnia-talentow-oferty-pracy/

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.