Jesteśmy jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą od ponad stu lat. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Namysłów, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna), Brackie. Grupa Żywiec jest także wiodącym producentem piw bezalkoholowych (Żywiec 0,0%, Heineken 0.0%, Desperados Virgin 0.0%, Warka Radler 0.0%). Firma jest częścią Grupy HEINEKEN.

Warzymy piwo w pięciu browarach, tj. w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Namysłowie, Elblągu, Leżajsku i Warce.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Rozwijamy naszą firmę w sposób zrównoważony kierując się zasadą odpowiedzialności wobec konsumentów, społeczności w których działamy i środowiska naturalnego. Chcemy tworzyć wartość nie tylko dla naszych inwestorów czy pracowników, ale także dla polskiej gospodarki.


browary

Nasze piwa powstają w pięciu browarach położonych w różnych zakątkach Polski. W każdym z nich piwowarzy inspirację do pracy czerpią z charakteru i kultury swojego regionu oraz doświadczeń swoich poprzedników.

Łączy ich szacunek dla tradycji, bezkompromisowe podejście do jakości i ciągła ciekawości chęć odkrywania nowych smaków, czego wynikiem jest nasze zróżnicowane portfolio.

Żywiec
Elbląg
Leżajsk
Warka
Namysłów

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.