„Nie ma nic cenniejszego niż drugie Ż” – oto nowy manifest Żywca

Żywiec od lat zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i czerpać z tego radość. Marka nieustannie podąża też za zmianami zachodzącymi w otaczającym nas świecie i na nie odpowiada. Obserwując to, co aktualnie najważniejsze, chce jeszcze mocniej skupiać się na relacjach oraz sile jaka z nich płynie. Właśnie dlatego idea przewodnia nowego manifestu Żywca prezentowanego w spotach reklamowych brzmi „Nie ma nic cenniejszego niż DRUGIE Ż”.

Dziś, jak nigdy dotąd, relacje oraz bycie i działanie razem stały się najistotniejsze, dlatego Żywiec mówi: Razem więcej można. Razem nie ma, że nie. Razem po prostu więcej się chce – i tym przekazem marka otwiera swoją tegoroczną komunikację. Nowa myśl, aby zostać naprawdę usłyszana, obrała również nową formę. Stąd, w miejsce doskonale znanych winiet z dwuznacznymi hasłami po raz pierwszy pojawiła się wierszowana narracja czytana przez lektora. W pierwszym z serii spotów reklamowych głos prowadzi widza przez różnorodne sceny – od typowych, codziennych sytuacji aż po te z gatunku zaskakujących, które przez lata stanowiły o wyjątkowości marki. Bo kto spodziewałby się po reklamie piwa wizyty na Marsie lub wskrzeszenia Dinozau… to znaczy DinoŻaura.

W odpowiedzi na zachodzące na świecie zmiany, a w konsekwencji również postawy i potrzeby konsumenckie, tak odświeżyliśmy komunikację marki Żywiec w ramach platformy Chce się Ż, aby była jeszcze bardziej aktualna – mówi Anna Paciejewska-Łapińska, Manager marki Żywiec. – Niezmiennie opowiadamy o cieszeniu się życiem, nawiązując jednak do tego, co najważniejsze, czyli do bycia razem i siły, która z tych relacji płynie. Całość spina hasło „Nie ma nic cenniejszego niż DRUGIE Ż” – dodaje Paciejewska-Łapińska.

Anna Paciejewska-Łapińska Manager marki Żywiec

Pierwszy z tegorocznych spotów jest już w emisji od 25 kwietnia br. w stacjach ogólnopolskich i tematycznych.

00:00

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.