Najczęściej kupowany radler w Polsce niezbędny na majówkę

Warka Radler od 2012 r. stała się prawdziwym majówkowym napojem, którego nie może zabraknąć w menu piknikowych wypraw i podczas wiosennych spotkań z przyjaciółmi na łonie natury. Wariant bezalkoholowy, jeden z niewielu takich radlerów na rynku, orzeźwia smakiem piwnej goryczki nie tylko w czasie zabawy, ale też podczas aktywności rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Już po raz drugi Warka Radler 0,0% udowodniła swoją wyjątkową moc orzeźwienia, gasząc pragnienie maratończyków podczas największej imprezy biegowej w kraju: Orlen Warsaw Marathon.

Warka Radler i beztroska w majówkowym menu
Ostatnie 4 lata od pojawienia się radlerów na polskim rynku przyniosły nowy styl celebrowania tradycyjnych majówek. Najbardziej “plenerowym” napojem w piknikowo-grillowym menu Polaków stała się Warka Radler – mix jasnego piwa i owocowej lemoniady przygotowywanej na bazie koncentratów soków owocowych.

Wraz z orzeźwiającym smakiem radlera od Warki, polskie majówki nabrały klimatu beztroski, a do repertuaru spotkań powróciły zapomniane miejskie sporty i gry plenerowe. Owocowe nuty radlera od Warki przywodzą na myśl letnie zabawy i wakacyjną atmosferę.

Mix jasnego piwa i lemoniady orzeźwia nutą piwnej goryczki i naturalnym smakiem owoców. Do rodziny najczęściej kupowanego w Polsce radlera należą 3 warianty Warki Radler o zawartości alkoholu 2%: Cytryna, Czarna Porzeczka z Limonką i najnowszy Jabłko z Gruszką, a także cytrynowy wariant bezalkoholowy Warka Radler 0,0% – mniej słodka alternatywa dla tradycyjnych napojów orzeźwiających.

Podwójne orzeźwienie w podróży i na maratonie
Bezalkoholowy radler od Warki niesie orzeźwienie wszędzie i bez żadnych ograniczeń. Można po niego sięgać w każdej chwili, gdy trzeba ugasić pragnienie: podczas aktywności na świeżym powietrzu, w podróży, w pracy czy przy posiłku. Mniej słodki niż tradycyjne gazowane napoje orzeźwiające, jest znakomitym towarzyszem podczas rekreacji na świeżym powietrzu i inspiruje do aktywnego spędzania czasu.

Już po raz drugi Warka Radler 0,0% otworzyła sezon plenerowych aktywności mocnym akcentem jako Partner Wspierający największej imprezy biegowej w Polsce: Orlen Warsaw Marathon. Podczas wielkiego święta biegania bezalkoholowy radler od Warki zaprezentował się w nowym wydaniu: w zakręcanej plastikowej butelce, którą można wygodnie trzymać w dłoni i gasić pragnienie nawet podczas uprawiana sportu, niezależnie od tego, czy jest to poważny bieg, czy beztroska rywalizacja w wakacyjnych klimatach.

Warka Radler na majówkowej liście zakupów
Tradycyjnie na początku każdego sezonu Warka Radler prezentuje kolejne nowości (w tym roku jest to wariant Jabłko z Gruszką oraz nowe opakowanie wariantu bezalkoholowego) i przypomina konsumentom o tym, że prawdziwa polska majówka już od kilku lat ma podwójny smak radlera. Warka Radler jest liderem rynku radlerów w Polsce od momentu wprowadzenia w 2012 r. i jednym z najlepiej sprzedających się radlerów na świecie.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.