Miliony piw od Specjala do wygrania w 2. edycji loterii konsumenckiej

SPECJAL, ulubiona marka mieszkańców północnej Polski, nagradza swoich konsumentów i w loterii MILIONY PIW OD SPECJALA rozdaje aż 2,8 mln puszek piwa. Teraz każdy, kto kupi SPECJAL Jasny Pełny lub Mocny w promocyjnym opakowaniu, ma szansę wygrać nagrodę i od razu odebrać ją u sprzedawcy. Akcja potrwa do końca września i prowadzona jest w punktach sprzedaży na rodzimym rynku marki i w województwie zachodniopomorskim.

Od 1 kwietnia w sklepach na terenie home market marki SPECJAL można już kupić promocyjne opakowania SPECJAL Jasny Pełny i SPECJAL Mocny. Teraz kupując jeden z tych dwóch wariantów w butelce lub puszce, warto sprawdzić, czy pod kapslem/zawleczką znajduje się informacja o nagrodzie (Wygrywasz Specjal JP 2015/Specjal JP 2015).

MILIONY PIW OD SPECJALA to promocja typu instant win, a więc nagrodę — puszkę 500 ml piwa SPECJAL Jasny Pełny — można odebrać od razu
u sprzedawcy w sklepie oznaczonym promocją (lista sklepów znajduje się na www.specjal.pl). Do wygrania jest aż 2 800 000 puszek.

Marka zorganizowała loterię konsumencką po raz drugi. W ubiegłym roku
w promocji SPECJAL NAGRADZA SWOICH konsumenci wygrali niemal 2 mln puszek.

— To działanie wpłynęło na poszerzenie bazy konsumenckiej marki. Odnotowaliśmy również 4% dynamikę sprzedaży — mówi Barbara Rychel, Marketing Manager Tatry
i marek regionalnych w Grupie Żywiec. — To pokazuje, że promocja typu „instant win” jest doskonałym narzędziem nie tylko do budowania lojalności konsumenckiej ale również dotarcia do nowej rzeszy konsumentów, którzy dotąd nie pili Specjala lub kupowali go okazjonalnie. Wierzymy, że tegoroczna promocja będzie również atrakcyjna dla konsumentów z województwa zachodniopomorskiego, gdzie właśnie rozpoczęliśmy dystrybucję naszej marki — podkreśla Barbara Rychel.

Loterię konsumencką wspiera komunikacja NASZ SPECJAL NAGRADZA — MILIONY PIW DO WYGRANIA prowadzona w punktach sprzedaży (POSM), na opakowaniach, w outdoorze oraz na ekranach bankomatów. Sprzedaż promocyjna trwa od 01.04. do 30.09.2015 r. Kapsel można wymienić na nagrodę w specjalnie oznaczonych sklepach od 01.04. do 30.11.2015 r.

Promocja dostępna jest na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

 

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.