Męskie Granie zawita do Warszawy!

Przed nami przedostatni koncert w ramach trasy Męskie Granie 2018 sponsorowanej przez markę Żywiec. W warszawskim Forcie Bema nie zabraknie wielkich muzycznych emocji i artystycznych niespodzianek. Zagrają m.in. Dawid Podsiadło, NOSOWSKA, Jazz Band Młynarski-Masecki oraz Męskie Granie Orkiestra.

Już w najbliższą sobotę w Forcie Bema odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w sezonie – Męskie Granie. W Warszawie swój solowy koncert zagra jeden z członków zespołu Męskie Granie Orkiestra – Dawid Podsiadło, który powrócił po ponad rocznej przerwie. Na scenie pojawi się również niezwykle utalentowana DARIA ZAWIAŁOW, która podbiła serca słuchaczy albumem „A kysz”. Nie zabraknie także mocniejszych brzmień – wszystko za sprawą zespołu ILLUSION. Jazz na najwyższym poziomie zaserwują natomiast muzycy z Jazz Band Młynarski-Masecki. Zebranych gości z pewnością zainteresuje również występ NOSOWSKIEJ, która zaprezentuje się w nowej, bardziej elektronicznej odsłonie. Materiał z płyty „Sokiści chcą miłości” zagra zespół POGODNO.

Spotkań z najlepszą polską muzyką nie zabraknie pod sceną Ż. W Warszawie zagra producent, performer oraz utytułowany kompozytor muzyki filmowej – Miro Kępiński, który wystąpi w towarzystwie wiolonczelisty Michała Górki. W stolicy usłyszymy również duet Bass Astral x Igo, który do muzyki elektronicznej podchodzi w zupełnie świeży sposób, za każdym razem zaskakując odbiorców. Doskonałe elektroniczne brzmienia zaserwuje także Rosalie., a w klimaty neo-hippie przeniesie publiczność projekt niXes, którego muzyka inspirowana jest tematyką kosmosu. Prawdziwie wybuchową mieszankę zaprezentuje zespół Snowman, którego muzyka stanowi połączenie post rocka, jazzu, elektroniki i gitarowej alternatywy.

Momentem kulminacyjnym warszawskiego koncertu będzie wielki finał, czyli występ Męskie Granie Orkiestra w składzie KORTEZ, PODSIADŁO, ZALEWSKI, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Muzycy nie tylko wykonają singiel „Początek” promujący tegoroczną trasę, ale również przełomowe dla nich utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie towarzyszyć będą im wyjątkowi goście, których obecność do samego końca trzymana będzie w tajemnicy.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.