Męskie Granie powraca do Warszawy

Po niezwykle emocjonujących koncertach w Krakowie, Męskie Granie przenosi się do Warszawy. W ubiegły weekend na terenie Muzeum Lotnictwa wystąpiły aż dwie orkiestry Męskiego Grania, a artyści każdorazowo nie kryli wzruszenia i radości z możliwości grania na żywo. Nie inaczej będzie zapewne 13 i 14 sierpnia na Torze Służewiec, gdzie wystąpią m.in. Artur Rojek, BRODKA, król, RALPH KAMINSKI oraz Męskie Granie Orkiestra 2020 i Męskie Granie Orkiestra 2021.

Muzyczny eklektyzm

Znakiem rozpoznawczym Męskiego Grania, sponsorowanego przez markę Żywiec, są nieoczywiste muzyczne kolaboracje, odważne łączenie odmiennych stylistyk, artystyczne eksperymenty oraz powoływany na każdą edycję, od 2014 roku, zespół Męskie Granie Orkiestra. W tym roku ma miejsce absolutnie bezprecedensowa sytuacja, ponieważ na trasie występują aż dwie orkiestry. Ze względu na pandemię Męskie Granie Orkiestra 2020 zaprezentowała swój materiał tylko raz, dlatego w tym roku powraca z regularnymi koncertami. Podczas występu w Krakowie zespół nie ukrywał wielkiej radości ze spotkania z publicznością, a i ona nie pozostawała dłużna artystom – okazało się, że świetnie znała wszystkie utwory i śpiewała razem z muzykami. W Krakowie zadebiutowała Męskie Granie Orkiestra 2021. Jej program był wielkim zaskoczeniem – znalazło się w nim wiele nieoczywistych zmian i połączeń – np. utwór Małgośka stał się Mateuszem, a Psalm stojących w kolejce połączono z Tamagotchi.

Koncerty w Warszawie

W piątek, 13 sierpnia, przed publicznością zaprezentują się: Artur Rojek, król, Kasia Lins oraz Niemoc wraz z gośćmi. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ Męskie Granie Orkiestry 2020 w składzie: Daria Zawiałow, król, Igo, Kasia Piszek, Piotr Rubik, Jakub Wojtas, Thomas Fietz, Michał Kush, Monika Muc oraz Arek Kopera. Następnego dnia na scenie wystąpią: BRODKA, RALPH KAMINSKI, Zdechły Osa i Shyness! oraz Męskie Granie Orkiestra 2021 w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik. Tego dnia na Służewcu wybrzmi m.in. tegoroczny hymn trasy, czyli utwór „I Ciebie też, bardzo”.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że znów możemy się spotykać z najlepszą publicznością w Polsce. W Krakowie atmosfera pod sceną była absolutnie niesamowita i mamy nadzieję, że w Warszawie będzie podobnie.

Dorota Nowakowska Manager Marki Żywiec

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.