Królewskie mobilizuje do świętowania

Pod hasłem “Gotowi do świętowania” ruszyła promocyjna loteria piwa Królewskie. Do wygrania jest ponad milion nagród: koszulki meczowe drużyny piłkarskiej Legia Warszawa oraz piwo Królewskie w puszkach 500 ml. Pod hasłem „Gotowi do świętowania” Królewskie przyłącza się do świętowania 100-lecia legendarnego stołecznego klubu, z którym jako sponsor współpracuje od 2004 r.

“Gotowi do świętowania” to lubiana przez konsumentów loteria typu instant win. Pod kapslami butelek i zawleczkami puszek konsumenci piwa Królewskie mogą znaleźć informację o zdobyciu nagrody w postaci koszulki lub piwa. Koszulki można odbierać w stacjonarnym sklepie klubu Legia FanStore w Warszawie, a piwo w specjalnie oznaczonych sklepach biorących udział w akcji (lista na stronie www.krolewskie.pl). Akcja ruszyła 15 marca 2016 r. i potrwa do połowy listopada 2016 r. Promocja obowiązuje w województwach: mazowieckim, łódzkim i lubelskim.

Królewskie to jedna z silniejszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejszych piw w Warszawie. Akcją “Gotowi do świętowania” marka włącza się w obchody 100-lecia legendarnej warszawskiej Legii. Królewskie już od 2004 r. z dumą wspiera piłkarzy i kibiców Klubu na stadionie, promuje też sukcesy drużyny na warszawskim rynku. Sponsoring warszawskiego klubu jest częścią długofalowej strategii marki. Pozwala marce być blisko swojego konsument i towarzyszyć mu w najważniejszych dla niego wydarzeniach.

Loteria jest promowana w punktach sprzedaży (opakowania, dedykowane materiały POS) oraz w Internecie. Uruchomiona została specjalna infolinia konsumencka (tel. 22 100 48 08), pod którą udzielane są wszystkie informacje dot. loterii. Infolinia czynna jest w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00. Loteria będzie wspierana również kampanią OOH.

Przy realizacji loterii pracuje agencja G3 Loyalty&Lottery Solutions, za kreację odpowiada agencja JUST, działania w kanale digital prowadzi Point of View, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się MediaVest, a PR prowadzi agencja ROOTS PR.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.