Kiwi z Pigwą i Ananas z Cytrusami otwierają sezon Warki Radler 0,0%

W marcu br. wchodzi na rynek Warka Radler 0,0% Kiwi z Pigwą – nowy wariant najpopularniejszego radlera w Polsce. Na półkach sklepowych pojawi się również Warka Radler 0,0% Ananas z Cytrusami. Od chwili swojego rynkowego debiutu w 2014 r. marka z powodzeniem wyznacza trendy i kreuje modę na bezalkoholowe piwa.

Warka Radler 0,0% od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród smakowych piw bezalkoholowych. Polscy konsumenci pokochali piwa bez zawartości alkoholu, o czym świadczy dwucyfrowy wzrost tego segmentu mimo pandemii. Produkt ten bezpośrednio odpowiada na silny trend związany z bezalkoholowymi napojami piwnymi – Polacy stawiają na zdrowy i bardziej aktywny tryb życia.

Warka Radler 0,0% przyzwyczaiła już swoich konsumentów do regularnych premier nowych smaków. W tym roku nie mogłoby być inaczej. Na rynku ukazała się właśnie zupełnie nowa Warka Radler 0,0% o smaku Kiwi z Pigwą. To bezalkoholowy napój piwny o doskonale zbalansowanym orzeźwiającym smaku, który może stanowić alternatywę dla zwykłych napojów gazowanych. To jednak nie koniec tegorocznych smaków – na półki sklepowe trafi również Warka Radler 0,0% Ananas z Cytrusami. W sumie Warka Radler 0,0% dostępna jest aż w sześciu wyjątkowych smakach: Cytryna, Ciemne Cytrynowe, Grejpfrut z Pomarańczą, Rabarbar z Truskawką, Kiwi z Pigwą, Ananas z Cytrusami.

Rodzina Warki Radler rozwija się dzięki nowościom – polscy konsumenci wręcz oczekują nowych smaków i zaskakujących połączeń. Połączenie kiwi z pigwą i ananasa z cytrusami to naprawdę ciekawe smaki, które już wkrótce zagoszczą na sklepowych półkach.

Klaudyna Konarzewska Brand Manager Warki Radler

Obydwa produkty dostępne są w butelce zwrotnej 500 ml, puszce 500 ml i 4-paku puszek 500 ml.

Warka Radler 0,0% otrzyma wsparcie w kanałach ATL i digital oraz na materiałach POS. Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Lvov, a działania w internecie prowadzi Twin. Media planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia Hope.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.