INNER TEQUILA SCANNER – rusza nowa aktywacja marki Desperados

Desperados rozpoczyna aktywację Inner Tequila Scanner, w której zachęca młodych Polaków do wyzwolenia potencjału, jaki mają w sobie i oddaje głos ich wewnętrznej energii. Aktywacji towarzyszą działania digital i silna kampania w social mediach.

Desperados wierzy, że w każdym drzemie wyjątkowy potencjał, który uwolniony zmienia zwykłe sytuacje w niezwykłe zdarzenia. Marka, która swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu piwa i smaku tequili, nazywa to zjawisko Inner Tequila. W nowej aktywacji Desperados wzywa młodych ludzi, by nie stali w miejscu, nie ograniczali się. By podnosili poziom swojej Inner Tequili, uwolnili pokłady kreatywności i zmieniali świat.

Sprawdź poziom Inner Tequili i leć na imprezę bez grawitacji

Inner Tequila Scanner to aplikacja on-line, która bada poziom Inner Tequili na podstawie aktywności użytkownika w social mediach. Algorytm wskazuje, co go pozytywnie wyróżnia na tle innych, które jego treści mają najwięcej Inner Tequili i jak zwiększyć jej poziom. Logując się ponownie w aplikacji na stronie https://scanner-pl.desperados.com  będzie mógł sprawdzić swoje postępy.

Ci, którzy wykażą największy przyrost Inner Tequili, mogą wygrać niepowtarzalną nagrodę: udział w pierwszym na świecie festiwalu bez grawitacji – Desperados Bass Drop w Las Vegas. W wydarzeniu wezmą udział 4 osoby z Polski, które wykażą się największym wzrostem Inner Tequili. Zwycięzcy udadzą się do Las Vegas, by tam odbyć specjalny lot i przy dźwiękach najlepszej klubowej muzyki, rozkręcić imprezę w stanie nieważkości.

Desperados wyzwala Inner Tequilę

Desperados zainspirował już setki ludzi na świecie do wyzwolenia ich Inner Tequili. Na kanale YouTube marki można zobaczyć film o wyjątkowej imprezie zagranej przez eksperymentalnego muzyka Dario, który zwykłe przedmioty zmienił w elektroniczne instrumenty. Teraz czas na młodych twórczych Polaków. Desperados zachęca, by każdy z nich uwolnił swoją Inner Tequilę i odkrywał nowe pokłady możliwości!

Aktywację Inner Tequila Scanner wspiera silna kampania digital oraz działania w kanałach social media. Konkurs rozpoczyna się dziś, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 sierpnia.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.