III edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec rozstrzygnięta

Znamy organizacje, które zwyciężyły w konkursie grantowym na realizację działań społecznych w III edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. W tegorocznej edycji konkursu grantowego zwyciężyło 18 projektów z czterech miast, które zostaną dofinansowane łączną kwotą wsparcia o łącznej wartości 180 000 złotych. Wszystkim organizacjom, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie na etapie przygotowywania projektów.

DIALOG W DZIAŁANIU

Projekty realizowane w ramach konkursu grantowego Grupy Żywiec służą wspieraniu rozwoju społeczności lokalnych, w których zlokalizowane są browary Grupy Żywiec.

Fundusz Społeczny stanowi rozwinięcie Dialogu Społecznego, podczas którego rozmawiamy z lokalnymi liderami o tym, jak wspólnie możemy realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy. Efektem Dialogu Społecznego są obszary tematyczne wypracowane z mieszkańcami podczas warsztatów, które stanowią obszary zaangażowania dla organizacji biorących udział w Funduszu Społecznym. Dzięki temu, mamy przekonanie, że działania realizowane przez lokalne organizacje pozwalają odpowiadać na realne potrzeby mieszkańców we wskazanych przez nich obszarach.

WYBÓR PROJEKTÓW

O wyborze najlepszych projektów zadecydowała Rada Funduszu składająca się z przedstawicieli Grupy Żywiec. Oceniając nadesłane projekty, Rada Funduszu zwracała uwagę przede wszystkim na realizowanie przez projekt jednego z wypracowanych obszarów tematycznych, a także zaangażowanie mieszkańców, oryginalność projektu oraz możliwość jego kontynuacji w przyszłości.

W Grupie Żywiec zależy nam na tym, aby wspierać lokalną społeczność, której również jesteśmy członkiem. Dlatego każdego roku rozmawiamy z mieszkańcami o tym, w jakich obszarach nasze wspólne działania mogą mieć największy wpływ na rzeczywistość. Cieszy nas, że dzięki współpracy z lokalnymi partnerami w ramach Funduszu Społecznego możemy lepiej realizować cele zrównoważonego rozwoju.

Magdalena Brzezińska Kierownik Działu Spraw Korporacyjnych w Grupie Żywiec S.A.

Organizacje, które otrzymały dofinansowanie zrealizują swoje projekty najpóźniej do końca czerwca 2019 r.

ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PROJEKTY

https://grupazywiec.dkonto.pl//o-firmie/fundusz-spoleczny-gz/

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.