III edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec rozstrzygnięta

Znamy organizacje, które zwyciężyły w konkursie grantowym na realizację działań społecznych w III edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. W tegorocznej edycji konkursu grantowego zwyciężyło 18 projektów z czterech miast, które zostaną dofinansowane łączną kwotą wsparcia o łącznej wartości 180 000 złotych. Wszystkim organizacjom, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie na etapie przygotowywania projektów.

DIALOG W DZIAŁANIU

Projekty realizowane w ramach konkursu grantowego Grupy Żywiec służą wspieraniu rozwoju społeczności lokalnych, w których zlokalizowane są browary Grupy Żywiec.

Fundusz Społeczny stanowi rozwinięcie Dialogu Społecznego, podczas którego rozmawiamy z lokalnymi liderami o tym, jak wspólnie możemy realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy. Efektem Dialogu Społecznego są obszary tematyczne wypracowane z mieszkańcami podczas warsztatów, które stanowią obszary zaangażowania dla organizacji biorących udział w Funduszu Społecznym. Dzięki temu, mamy przekonanie, że działania realizowane przez lokalne organizacje pozwalają odpowiadać na realne potrzeby mieszkańców we wskazanych przez nich obszarach.

WYBÓR PROJEKTÓW

O wyborze najlepszych projektów zadecydowała Rada Funduszu składająca się z przedstawicieli Grupy Żywiec. Oceniając nadesłane projekty, Rada Funduszu zwracała uwagę przede wszystkim na realizowanie przez projekt jednego z wypracowanych obszarów tematycznych, a także zaangażowanie mieszkańców, oryginalność projektu oraz możliwość jego kontynuacji w przyszłości.

W Grupie Żywiec zależy nam na tym, aby wspierać lokalną społeczność, której również jesteśmy członkiem. Dlatego każdego roku rozmawiamy z mieszkańcami o tym, w jakich obszarach nasze wspólne działania mogą mieć największy wpływ na rzeczywistość. Cieszy nas, że dzięki współpracy z lokalnymi partnerami w ramach Funduszu Społecznego możemy lepiej realizować cele zrównoważonego rozwoju.

Magdalena Brzezińska Kierownik Działu Spraw Korporacyjnych w Grupie Żywiec S.A.

Organizacje, które otrzymały dofinansowanie zrealizują swoje projekty najpóźniej do końca czerwca 2019 r.

ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PROJEKTY

Fundusz Społeczny

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.