Grupa Żywiec laureatem nagrody Best Quality Employer 2020

Nagrodę przyznano firmie w ramach IV edycji programu Best Quality Employer organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. W plebiscycie wyróżniane są spółki z silnymi markami pracodawcy, które posiadają nowoczesne procesy rekrutacyjne i oferują pracownikom stabilne i rozwojowe miejsce zatrudnienia.

Zespół programowy konkursu ocenił szereg spółek pod kątem stabilności zatrudnienia, efektywności procesów HR-owych, stwarzania możliwości rozwoju kompetencji pracowników oraz panującej w firmie kultury organizacyjnej i atmosfery pracy. Przyznana nagroda to wyraz pozytywnej oceny całokształtu polityki personalnej firmy.

„Wyróżnienie w konkursie Best Quality Employer to dla nas powód do dumy i dalszej wytężonej pracy. Grupa Żywiec to firma, która na pierwszym miejscu stawia ludzi. Zależy nam na budowaniu zgranego i efektywnego zespołu, dlatego nieustannie doskonalimy procesy rekrutacyjne, rozwojowe i wzmacniamy zaangażowanie, aby przyciągać i utrzymywać najbardziej utalentowanych pracowników.”

Andrzej Borczyk Dyrektor HR Grupy Żywiec

Tytuł laureata w tak szczególnym dla wielu firm okresie pandemii jest dla Grupy Żywiec szczególnym wyróżnieniem. Pomimo szybko zmieniającego się rynku i związanych z tym wyzwań biznesowych firma nie zapomina o swoich pracownikach, zawsze priorytetowo traktując bezpieczeństwo i dobre samopoczucie zespołu. Do wszystkich naszych lokalizacji dostarczyliśmy środki ochrony osobistej oraz wprowadziliśmy system pracy home office dla osób, dla których było to możliwe. W innych przypadkach ograniczyliśmy liczbę osób przebywających na jednej zmianie oraz wprowadziliśmy rotacyjny system pracy. Zależy nam także na bezpieczeństwie ekonomicznym naszych pracowników, dlatego utrzymaliśmy miejsca pracy oraz wysokość wynagrodzeń. Zorganizowaliśmy także szereg warsztatów online o różnorodnej tematyce, by odpowiedzieć na potrzeby naszych pracowników i ich rodzin. W ramach organizowanych aktywności dostępne było zapisanie dzieci do wirtualnego przedszkola GŻ, udział w zajęciach z fizjoterapeutą czy nauka jogi. W odpowiedzi na prośby pracowników przekazaliśmy 50 tabletów, by ułatwić pracę w domu i naukę przez Internet. Sprzęt trafił do najbardziej potrzebujących rodzin. Dodatkowo zorganizowaliśmy dla pracowników wsparcie psychologów.

Grupa Żywiec wielokrotnie była wyróżniania w konkursach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym między innymi: HR Dream Team 2019, Power of Content Marketing 2019, Siła Przyciągania 2018

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.