Granty w IV edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec przyznane

Wiemy już, które organizacje zwyciężyły w konkursie grantowym na realizację działań w IV edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Granty w tegorocznej edycji przyznano 15 projektom z czterech miast, w których znajdują się browary Grupy Żywiec. Wszystkim organizacjom, które wzięły udział w konkursie, dziękujemy za nadesłane wnioski i czas poświęcony na przygotowanie projektów.

Zorganizowany już po raz czwarty konkurs grantowy skierowany był do lokalnych stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i sportu oraz innych instytucji posiadających osobowość prawną i pochodzących z miast, w których zlokalizowane są browary firmy. Celem Funduszu Społecznego Grupy Żywiec jest wsparcie mieszkańców w realizacji projektów, które odpowiadają na lokalne wyzwania i wpisują się w cele zaangażowania społecznego Grupy Żywiec. Fundusz stanowi rozwinięcie Dialogu Społecznego, podczas którego rozmawiamy z lokalnymi liderami o tym, jak wspólnie i efektywnie możemy realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy.

Zwycięskie projekty wybrała Rada Funduszu składająca się z przedstawicieli Grupy Żywiec. Dokonując oceny nadesłanych wniosków, członkowie Rady zwracali uwagę przede wszystkim na realizowanie przez projekt jednego z wypracowanych w ramach dialogu społecznego obszarów tematycznych, a także zaangażowanie mieszkańców, oryginalność projektu oraz możliwość jego kontynuacji w przyszłości.

Organizacje, które otrzymały dofinansowanie zrealizują swoje projekty najpóźniej do końca sierpnia 2020 roku.

ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PROJEKTY

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.