Finał Hel Spot – największe beach party w Polsce!

Dwa dni koncertowego szaleństwa na plaży, kilkanaście gwiazd i tysiące ludzi tańczących na piasku  – tak w miniony weekend zakończył się HEL SPOT sponsorowany przez markę EB. Sześć tygodni relaksu i imprez na Dużej Plaży w Helu, ukoronowała mega dawka muzycznych emocji. Zagrali m.in. De la Soul, Hercules & Love Affair, XXANAXX i Taco Hemingway.

Jeśli tego lata nad polskim morzem szukaliście dobrej zabawy, musieliście trafić do HEL SPOT – najgorętszej wakacyjnej miejscówki nad Bałtykiem sponsorowanej przez EB. Na najdalej wysuniętej plaży Półwyspu Helskiego w mieście Hel przez sześć tygodni funkcjonowało miejsce, w którym znalazło się wszystko, co potrzebne do dobrych wakacji nad morzem.

Centralnym punktem HEL SPOT był beach bar, wokół którego dla gości przygotowane zostały: tor do skimboardu, slackline i trickboardu,  boisko do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu, a nawet biblioteka. Na wieczornych imprezach grali najlepsi spece od klubowych dźwięków, jak m.in. Flirtini, Kovalsky, DJ NOZ. W wybrane wieczory odbywały się również plenerowe projekcje filmów.

DWA DNI MUZYCZNEGO SZALEŃSTWA

W miniony weekend koncertowo wybrzmiał finał HEL SPOT. Wydarzenie przyciągnęło tłumy i choć temperatura powietrza nie rozpieszczała, to nadbałtycka plaża zmieniła się w najgorętsze miejsce w kraju, wibrujące pozytywną energią i najlepszą muzyką. Eksplozja dźwięków w wykonaniu gwiazd hip-hopu Taco Hemigway’a, MIUOSH’a i Tede, energetyczna elektronika XXANAXX, Monki, U Know Me Radio, dj’a Wasabi, Madofako i funkowe brzmienie Łąki Łan rozgrzały zgromadzoną publiczność. Nie zabrakło też największych hitów zagranicznych sław. Na zaproszenie EB HEL Spot swoimi występami zaszczycili królowie rapu De la Soul i house’owi mistrzowie – Hercules & Love Affair.

WYJĄTKOWY KONCEPT I REALIZACJA

 

Hel jest jednym z ulubionych wakacyjnych celów podróży młodych ludzi. Do tej pory brakowało tu jednak miejsca, gdzie nie tylko można wypocząć za dnia, ale także dobrze bawić się nocą. Dlatego postanowiliśmy stworzyć imprezową strefę, jakiej Hel jeszcze nie widział – Hel Spot. Zwieńczeniem było w ostatni weekend największe beach party w Polsce. Zainteresowanie z jakim spotkała się ta impreza przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Marta Kuropatwińska Starszy Kierownik Grupy Marek Regionalnych i EB w Grupie Żywiec

Aby wszystkim wypoczywającym na półwyspie ułatwić dotarcie na Dużą Plażę od Helu do Władysławowa kursowały darmowe autobusy, a podczas dwudniowego finału także bezpłatny szynobus. Za atrakcje zorganizowane na plaży, ani wstęp na imprezy i koncerty również nie trzeba było płacić.

Ten projekt to nowa jakość  na polskiej scenie imprezowej. Zadbano tu o każdy detal – od architektury, przez program aktywności, po muzyczny line-up. Rezultatem była niepowtarzalna atmosfera, która przyciągnęła tysiące ludzi.

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.