Dziki Sad – nowa marka od Grupy Żywiec

Podobno wszyscy wiedzieli, że istnieje, ale nigdy wcześniej nie udało się go odnaleźć. Teraz Grupa Żywiec odkrywa pilnie skrywaną tajemnicę… Charakter piwa i smak cydru nowej marki Dziki Sad.

 

Karton-20x400ml-DZIKI-SAD_WIZ_6_4[2]

Dziki Sad to nowy produkt w portfolio Grupy Żywiec, intrygujące połączenie piwa z napojem o smaku cydru. Wyróżnia go wyjątkowo orzeźwiający, mocny smak jabłek, w którym kwaskowatość jest idealnie zrównoważona nutą słodkości. Jest rześki i zaskakująco lekki, doskonały na nadchodzące letnie upały.

Dziki Sad właśnie wchodzi do sprzedaży w sklepach w całej Polsce. – Wyjątkowa kompozycja ulubionych smaków Polaków, która wyróżnia Dziki Sad, wpisuje się w oczekiwania konsumentów poszukujących dziś napojów lekkich, o niższej zawartości alkoholu. Stąd też moda na cydry, które od dwóch lat przeżywają prawdziwy rozkwit. Mamy doskonały produkt i ciekawą, intrygującą markę. Wierzę więc, że Dziki Sad stanie się tego lata ulubionym napojem dorosłych Polaków, który porwie konsumentów i poprowadzi ich w zupełnie nowym kierunku.

Izabela Głodek dyrektor marki Żywiec i Cydrów

PODAJ ROK URODZENIA

Grupa Żywiec to odpowiedzialny producent piwa. Nasza strona dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.